CORP A
Etaj Sectie Program
PARTER ÎMPRUMUT CARTE L-V: 9-17
DANA ARAMĂ
+40 269 210551 int. 148
COLECȚII SPECIALE / CARTE DE PATRIMONIU L-V: 8-16

BOGDAN ANDRIESCU
+40 269 210551 INT.134

etaj I PUBLICAȚII PERIODICE L-V: 8-16
DANIELA STANCU
+40 269 210551 int. 149
CABINETE DOCUMENTARE: ANDREI OȚETEA, IOANA POSTELNICU, AUREL ȘI EMIL CIORAN, SILVIU ȚEPOSU L-V:8-16
RADU IRIMIE
+40 269 210551 int. 132
MUZEUL ASOCIAȚIUNII ASTRA – EXPOZIȚIE PERMANENTĂ L-V:8-16
BOGDAN ANDRIESCU
+40 269 210551 INT. 134
etaj II SALA FESTIVITĂȚI
INFORMARE BIBLIOGRAFICĂ ȘI DOCUMENTARE L-V: 8-16
IRINA RACOVIȚAN
+40 269 210551 INT 138
INFORMATIZARE / DIGITIZARE L-V: 8-16
MALVINA SABĂU
+40 269 210551 INT. 139
SALA CATALOAGELOR L-V: 8-17
FOND DOCUMENTAR ACADEMIA ROMÂNĂ L-V: 9-14
IRINA RACOVIȚAN
+40 269 210551 INT. 133

 

CORP B
Etaj Sectie Program
PARTER
SALĂ CATALOAGE       L-V: 8-20
FOAIER – SPAȚIU MULTIFUNCȚIONAL
COLȚUL CHINEZESC L-V: 10-18
etaj I DIRECTOR L-V: 8-16
SILVIU BORȘ
+40 269 210551 INT. 101
SECRETARIAT L-V: 8-16
IULIANA ZSOLD
+40 269 210551 INT. 100
CARTE PENTRU COPII ȘI TINERET L-V: 8-20 S: 9-13
ANA COCA
+40 269 210551 INT. 108
FOND DOCUMENTAR DEPOZIT LEGAL LOCAL L-V: 8-16
IUSTINA FIERARU
+40 269 210551 INT. 113
FOND DOCUMENTAR SPECIAL L-V: 8-16
IUSTINA FIERARU
+40 269 210551 INT. 113
FOND DOCUMENTAR EUGENE VAN ITTERBECK L-V: 8-16
IUSTINA FIERARU
+40 269 210551 INT. 113
etaj II Arte L, MI: 11-19
MA, J: 9-17; V: 8-16
DELIA BERAR
+40 269 215775 INT. 110
Achizitii, evidenta si prelucrarea informatizata a documentelor L-V: 8-16
LAURA BUCĂTARU
+40 269 210551 INT. 109
Tipografie, legatorie L-V: 8-16
DANIELA RUSU
+40 269 210551 INT. 128
Financiar contabilitate L-V: 8-16
SIMONA MORARIU
+40 269 210551 INT. 104
Administrativ L-V: 8-16
ALIN MERUȚ
+40 269 210551 INT. 115
etaj IV ÎMPRUMUT CARTE L-V: 8-20 S: 9-13
ALEXANDRINA ALDEA
+40 269 210551 INT. 124
DIGITIZARE, INFORMATIZARE L-V: 8-16
IOANA BUTNARU
+40 269 210551 INT. 126
METODIC. COMUNICARE. PROGRAME L-V: 8-16
ANCA VASILESCU
+40 269 210551 INT. 116
etaj V CABINETE INDIVIDUALE DE STUDIU L-V: 8-20
ALEXANDRINA ALDEA
+40 269 210551 INT. 124
SALA DE LECTURĂ/ CONFERINȚE L-V: 8-20 S: 9-13
ALEXANDRINA    ALDEA
+40 269 210551       INT. 125
FILIALA HIPODROM

str: Rahovei, nr:14

luni și miercuri: 12-20
marți și joi: 9-17
vineri: 8-16

Responsabil: Tania Caras

Telefon: +40 369 807050

FILIALA VALEA AURIE

str: Ludus, nr. 9, bloc: 31

luni și joi: 11-19
marți, miercuri și vineri: 08-16

 

Responsabil: Gabriela Mariana Dordea
Telefon: +40 369 807051
FILIALA VASILE AARON

str: Semaforului, bloc: 22

luni, miercuri, vineri: 08-16
marți și joi: 11-19

 

Responsabil:  Magdalena Iacob
Telefon: +40 369 807052
FILIALA BÂLEA
Str. Bâlea, bl. 9
luni, joi: 10-18
marți: 08-16
miercuri: 08-17
vineri: 08-15

Responsabil: Daniela Sava
Telefon: +40 369 807053

FILIALA CISNĂDIE

Cisnădie, str, Ţesătorilor, nr.6
luni – vineri: 8-16

Responsabil: Ioana Simona Olar
Telefon: +40 369 443775